22925602
آپارات مجریان وب اینستاگرام مجریان وب تلگرام مجریان وب

سئوامروزه تمام کسانی که سایتهایشان را مدیریت میکندد آگاهند که بیشترین ورودی کاربران هر وب سایت از طریق موتورهای جستجو و هدایت کردن کاربران به سمت سایت آنها میباشد . جستجوی محتوا اتفاقی است که تخصص موتورهای جستجوست و شما با برنامه ریزی صحیح و سرمایه گذاری دقیق میتوانید سایت خود را در نتایج این جستجوها و در صدر لیست مشاهده نمایید .

از همین روی رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو نقش زیادی در موفقیت کسب و کارتان در دنیای اینترنت و بهبود درامدتان از طریق سایت خواهد داشت . همچنین با توجه به تغییرات لحظه ای در روش های بهینه سازی و امتیاز این روش ها در رتبه بندی موتورهای جستجو، برای بهینه سازی موثر، استفاده از تیم فنی قوی و شرکت معتبری که تضمین کننده این توفیق شما باشد نیاز است .

شرکت طراحی سایت مجریان وب  بر اساس آخرین روش های بهینه سازی سایت و الگوریتم امتیاز دهی موتورهای جستجو، پس از بررسی لازم روی وب سایت شما، بهترین راهکار را برای بهینه سازی سایت شما و برای پیوستن سایت شما به صفحات اول موتورهای جستجوگر بزرگ مانند گوگل را ارائه مینماید .

مجریان وب بر اساس نوین ترین روش های بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از۴ الی۷ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهد داد.برخی راهکار ها

بررسی و شناسایی کلمات کلیدی شما

در موتورهای جستجو، برای هر موضوعی همواره تعدادی از کلمات جستجوی نسبتا بیشتری دارند و کاربران با جستجوی این کلمات است که نیازهای خود را در سطح اینترنت می یابند، مجریان وب با یافتن مناسب ترین این کلمات به تناسب کسب و کار شما ، با این روش بهترین کلمات را برای بهینه سازی سایت شما معرفی مینماییم .

بهترین روش را به تناسب کار شما انتخاب میکنیم

نتخاب روش های درست برای بهینه سازی امر بسیار مهمی است، زیرا با انتخاب روش های غلط و استفاده از سیستم هایی که قدرت غیر حقیقی به وب سایت شما میدهند حتی اگر سایت شما به صفحه اول گوگل هم برسد طولی نمیکشد که گوگل این روش هارا تشخیص داده و سایت شمارا از موتور جستجوی خود حذف میکند.

بررسی و شناسایی رقبای شما

مجریان وب پس از آغاز همکاری با شما و عقد قرارداد پس از شناسایی کلمات کلیدی در قدم بعدی رقبای کسب و کارتان را در اینترنت مورد بررسی دقیق قرار خواهد داد و به شکل مستند به شما ارائه خواهد کرد و به تناسب همین رقبا و در حقیقت سرسختی رقبا به شما زمان لازم برای رسیدن به صفحه اول گوگل و میزان هزینه لازم را اعلام خواهد کرد .

نگهداری جایگاه سایت شما در صفحه اول گوگل

قدم اول رسیدن سایت شما به صفحه اول گوگل است اما در قدم نهایی نیاز است که با روش هایی از بازگشت وب سایت به صفحات دوم و عقب تر جلوگیری شود. به همین منظور شرکت طراحی سایت مجریان وب همواره کنار شماست تا با انجام روش هایی از نزول رتبه سایت جلوگیری شود و همواره سایت شما منتخب کاربران در بین وب سایت های صفحه اول گوگل باشد.ابزار های بهینه سازی


دوباره نویسی متن


بک لینک ساز


شمارشگر متن


آخرین تاریخ کش گوگل


آخرین تاریخ مشاهده خزنده گوگل


سن دامنهبرخی از پروژه های انجام شدهسئو سایت مجریان


سئو سایت آرین صنعت


کلمه کلیدی ” تایر “


سئو سایت کارت طلایی