طراحی سایت مجریان وب

شاید این اولین سوالی باشد که ذهن شما را مشغول کرده ، چرا باید سایت داشته باشم که نیاز به طراحی سایت وجود داشته باشد .

امروزه به واسطه تنوع گسترده ای که در تمام عرصه ها وجود دارد ، حتما جایگاهی لازم است که شما بتوانید تجارت خود ویا استعداد خود را مطرح نمایید . تمام عرصه های تبلیغاتی گوناگون ، مثل تلویزیون ، رادیو ، نمایشگاههای متعدد ، بیلبوردها ، نشریه های تخصصی (مانند کتاب باماک) ، تبلیغات متنوع محیطی و … عرصه استفاده از شبکه های اینترنت در قالبهای متنوع مانند سایت ، استفاده از شبکه های اجتماعی گوناگون وجود دارد .

عمده ترین مزیت استفاده از سایت چیست ؟

طراحی سایت مزیت ویژه ای که برای شما خواهد داشت این است که با هزینه کم پایدار ترین روش تبلیغاتی را خواهید داشت که میلیونهای بیننده بلقوه دارد . و این هنر شما و کمپانی های متعدد طراحی سایت است که این بیننده های بلقوه را بلفعل نماید .

شرکت طراحی سایت مجریان وب ، با بهره گیری از تیم طراحی با تجربه خود ، تخصص مشاوران تبلیغاتی نخبه کشور ، بهره گیری از رسانه تبلیغاتی کتاب باماک (بانک انفورماتیک کشور) و همچنین ارتباط با شرکتهای بزرگی در عرصه اینترنت مانند گوگل میتواند استاندارد ترین سایتها را به تناسب نیاز و میزان بودجه شما طراحی نماید .

اگر شخص نخبه ای هستید ، طراحی سایت برای نخبگان را با مجریان تجربه کنید

اگر صاحب مشاغل هستید ، طراحی سایت برای صاحبان مشاغل را با مجریان تجربه کنید

اگر ارگان دولتی هستید ، طراحی سایت برای ارگانهای دولتی را با مجریان تجربه کنید

اگر یک شغل خانگی دارید ، طراحی سایت برای مشاغل خانگی مجریان را تجربه کنید .

اگر ورزشکار هستید ، طراحی سایت برای ورزشکاران مجریان وب را تجربه کنید .

اگر بازیگر یا هنرمند هستید ، طراحی سایت برای هنرمندان مجریان را تجربه کنید .

اگر قصد راه اندازی خیریه را دارید ، طراحی سایت خیریه مجریان وب را تجربه کنید .

اگر محصل هستید و قصد ارتباط با دوستان خود را دارید ، طراحی سایت برای محصلین مجریان وب را تجربه کنید .

اگر درامد چندانی ندارید و قصد گسترش تجارت خود را دارید ، طراحی سایت توسعه ای مجریان وب را تجربه کنید .

اگر دبیر مدرسه یا استاد دانشگاه هستید ، طراحی سایت برای اساتید دانشگاه مجریان وب را تجربه کنید .

اگر برای ارائه استعداد خود نیاز به رسانه دارید ، طراحی سایت نخبگان مجریان وب را تجربه کنید .

اگر برای مراسم های دوره ای خود نیاز به اطلاع رسانی دارید ، طراحی سایت اطلاع رسانی مجریان وب را تجربه کنید .

اگر مقوله ای آموزشی مد نظر شماست ، طراحی سایت آموزشی مجریان وب را تجربه کنید .

اگر عکاس هستید ، طراحی سایت برای عکاسان مجریان وب را تجربه کنید .

ما سعی میکنیم برای تمام سلیقه های طراحی سایت را گسترش دهیم .

حالا میخواهیم درباره  مزیتهای مهم شرکت طراحی سایت و در اینجا شرکت طراحی سایت مجریان وب برایتان کمی صحبت کنیم .

شرکت طراحی سایت مجریان وب شرکتی است که علاوه بر طراحی سایت که به نظر از رسالتهای اصلی شرکت طراحی سایت است بتواند خدمات زیر را برای شما انجام دهد .

 1. شرکت طراحی سایت مجریان وب مشاوره خوبی در زمینه بازاریابی الکترونیک شما نیز هست .
 • شرکت طراحی سایت مجریان وب به واسطه تجربیات خود در زمینه بازار کاری شما کمک خواهد کرد که بتوانید از فضای مجازی و اینترنت به عنوان یکی از بهترین نیروهای فروش خود بهره ببرید که پر واضح است بزرگترین کمک یک سایت برای شرکت و تجارت شما جذب مشتری و نمایش قابلیتها و توانایی ها به نحو مطلوب است .
 1. شرکت طراحی سایت مجریان وب ظاهر سایت شما را بر اساس محتوا و کاربر پیشنهاد میدهد .
 • شما به این نقطه می رسید که شرکتتان نیاز به سایت دارد و نیاز دارید با یک شرکت طراحی سایت مانند مجریان وب همکاری نمایید . مجریان وب خود را موظف دانسته تا ظاهر مناسبی را با توجه به نوع کار و نوع اطلاعاتتان پیشنهاد نماید تا شما بتوانید سایت مطلوبی را داشته باشید.
 1. شرکت طراحی سایت مجریان وب الگوهای اولیه و استاندارد سازی بهینه سازی را برای شما پیاده سازی میکند .
 • شرکت طراحی سایت مجریان وب زمانی که شیوه استاندارد کار را سرلوحه خود قرار میدهد حتی با وجودی که هزینه بیشتری را برای مجریان وب در بر خواهد داشت ، ولی باز هم این امر باعث نمیشود که برای سایت مشتری استانداردهای اولیه بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر را رعایت ننماید  و در نتیجه همین فعالیتها در آینده کار بهینه سازی تخصصی سایت شما توسط شرکت طراحی سایت مجریان وب یا هر شرکت طراحی سایت ثانویه ای به خوبی و کاملا روتین انجام می شود .
 1. شرکت طراحی سایت مجریان وب خدمات هاست و دامین را نیز ارائه مینماید.
  1. شرکت طراحی سایت مجریان وب به واسطه خدماتی که تا به حال ارائه نموده است و طراحی بیش از ۵۰۰ سایت داخلی و۱۰۰ سایت خارجی با هاستهای فراوانی در داخل و خارج کشور فعالیت نموده است که همین امر باعث گردیده که بهترینها را برای شما در نظر بگیریم و شرکت طراحی سایت مجریان وب خود ضامن خدمات هاستینگ سایت شما خواهد بود.
 2. شرکت طراحی سایت مشتریان و رقیبان شما را بررسی میکند .
  1. در مرحله اول پس از مشخص شدن کارو تجارت شما در یک بررسی کارشناسی از سوی شرکت طراحی سایت مجریان وب بزرگان کار و تجارت شما را شناسایی نموده و به شما اعلام مینماییم و در مقایسه با این رقبا ، موارد لازم را پیشنهاد خواهیم داد .
 3. شرکت طراحی سایت مجریان وب شما همگام با تکنولوژی های نوین حرکت می نماید و شما را با امکانات نوظهور وب آشنا می سازد .
  1. شرکت طراحی سایت مجریان وب با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی های وب ، با توجه به سرمایه گذاری که روی آموزش کارشناسان خود انجام میدهد ، به شما تضمین میدهد که در پروژه سایت شما از آخرین تکنولوژی های مورد نیاز استفاده نماید .
 4. شرکت طراحی سایت مجریان وب شما را با مفهوم بهینه سازی آشنا میکند .
  1. برخی از مشتریان شرکت طراحی سایت مجریان وب با مفاهیم اولیه بهینه سازی سایت آشنا نیستند و این موضوع امریست طبیعی ولی ما سعی داریم که مشتریان خود را در این زمینه آگاه نماییم و آنها را با تکنولوژی های روز آشنا کنیم .
 5. شرکت طراحی سایت مجریان وب حتما زمانی را برای مشاوره با کارفرما و ارائه پیشنهادهای کارآمد قرار خواهد داد .
  1. کارفرما فقط نیاز خود را طرح مینماید و شرکت طراحی سایت مجریان وب با شنیدن نیازهای اولیه شما بهترین پیشنهاد را ارئه خواهد نمود تا بتوانید سایت هرچه کارآمد و بی نظیری را مالک شوید .
 6. شرکت طراحی سایت مجریان وب یک نما از آینده کار سایت شما نیز ارائه خواهد کرد.
  1. شرکت طراحی سایت مجریان وب ویژنی از آینده سایت شما و خدماتی که در وب ارائه خواهید نمود را پیش روی شما مجسم خواهد کرد تا برای آینده کاری خود امکان برنامه ریزی مشخص تر و دقیقتری را داشته باشید .
 7. شرکت طراحی سایت مجریان وب مدتی را به صورت رایگان برای رفع ایرادات احتمالی سایت برای شما در نظر میگیرد.
  1. شرکت طراحی سایت مجریان وب بیش از یک ماه به شما فرصت میدهد تا اگر سایت تحویل شده، مشکلی داشت که مربوط به نرم افزار کار باشد ، آنرا در اسرع وقت حل نماید .
 8. شرکت طراحی سایت حتی بعد از تحویل کار به شما پیشنهادات لازم را در بهتر راهبری کردن سایت به شما ارائه می نماید.
  1. شرکت طراحی سایت مجریان وب بعد از طراحی سایت شما و پایان پروژه نیز همراه شماست و پیشنهادهای اساسی و کارآمد را در خصوص سایت به شما اعلام مینماید .
 9. شرکت طراحی سایت اطلاعات مربوط به حجم سایت شما و زمان انقضای هاست و دامین سایت شما را در مقاطع مختلف زمانی به اطلاعتان میرساند .
  1. مجریان وب به عنوان شرکت طراحی سایت شما ، همیشه وضعیت سایت را بررسی مینماید و چنانچه مشکلی رخ دهد ، زمان انقضای هاست و دامین فرا برسد ، میزان فضای سایت شما به حداکثر برسد و در شرایط دیگری که ممکن است پیش روی سایت شما باشد ، شما را مطلع می سازد .
 10. شرکت طراحی سایت مجریان وب از کارشناسان خبره و با تجربه درکارهای خود بهره می گیرد .
  1. یکی از سرمایه های مهم شرکت طراحی سایت ، کارشناسان خبره و معتبر است چرا که تیم های مختلف تحت نظر این کارشناسان به نتایج قابل قبول و مهمی خواهند رسید و حداکثر رضایت مشتری براورده خواهد شد .
 11. شرکت طراحی سایت مجریان وب از تیم مجرب گرافیکی بهره می برد.
  1. برنامه نویس ومشاور هرچقدر خوب باشد در نهایت شرکت طراحی سایت مجریان وب به علت تجربه ای که در زمینه چاپ نیز دارد و نیز توانایی های خود در زمینه طراحی های فوق پیشرفته ، با یک تیم حرفه ای گرافیکی ماحصل تمام کارشناسی ها و خدمات برنامه نویسی رادر قالب یک ویترین زیبا به نمایش در می آورد .
 12. شرکت طراحی سایت مجریان وب مشتریان معتبری دارد.
  1. مشتریان از جمله سرمایه های یک شرکت طراحی سایت است ، و هرچه این مشتریان معتبر تر و قوی تر و بیشتر باشند نشان دهنده سطح بالای تخصص شرکت فوق است . مشتریان شرکت طراحی سایت مجریان وب خود نشانگر این خصیصه می باشد .
 13. شرکت طراحی سایت مجریان وب حتما موفق به دریافت جوایز متعددی شده است .
  1. کار زیبا، کار کارشناسی و کار حرفه ای هیچ وقت ازنظرها پنهان نمی ماند و تامین نیازها و درخواست های کارفرما در نهایت منجربه رضایت کارفرما و نیز به مرور منجر به دریافت جوایز مختلف در سطح کشور می گردد . شرکت طراحی سایت مجریان وب مفتخر است با این پشتوانه به نحو ایده آل سایت شما راطراحی و نگهداری نماید .
 14. شرکت طراحی سایت مجریان وب با شرکت مداوم و مرتبط در همایشها و نمایشگاهها ، دایره ارتباط با مشتریان خود را مرتب افزایش خواهد میدهد.
  1. یکی از افتخارات شرکت طراحی سایت مجریان وب این است که در اکثریت نمایشگاهها و همایشهای مهم شرکت می نماید و درتمام آنها مشتریان خود راهمراهی می کند وبه تعداد مشتریان معتبر خویش می افزاید.
 15. شرکت طراحی سایت مجریان وب استاندارد ترین ابزار را برای پیاده سازی سایت شما استفاده می نماید .
  1. استفاده از ابزارهای استاندارد با وجودی که هزینه اضافی نیز در ابتدا برای شرکت طراحی سایت مجریان وب در بر دارد ، از جمله تعهدات ما به مشتریان است که خود را ملزم می دانیم که استاندارترین سایتها رو تحویل مشتریان خود دهیم .
 16. شرکت طراحی سایت مجریان وب ویدئو آموزشی مرتبط باکار با سایتتان را در اختیار شما قرار می دهد تا هرگاه که لازم دانستید آموزه های خود را مرور نمایید .
  1. هر سایتی در مرحله تحویل نیاز به آموزش به مشتری دارد ، شرکت طراحی سایت مجریان وب ، علاوه بر آموزش حضوری ، یک ویدئو آموزشی نیز برای شما تهیه می نماید تا هر زمانیکه لازم دانستید نیز برای آموزش به آن مراجعه نمایید و آموزه های خود را مرورکنید.
 17. شرکت طراحی سایت مجریان وب به آموزش نسل جوان هم توجه خواهد داشت .
  1. شرکت طراحی سایت مجریان وب به عنوان یک شرکت طراحی سایت پیشرو، علاوه بر مقوله طراحی سایت و ساخت نرم افزارهای تحت وب به آموزش نیز اهمیت ویژه ای میدهد به نحوی که تا کنون این مجموعه شاگردان فرآوانی را تحویل بدنه کارشناسی کشور داده است که همین امر به نوبه خود از افتخارات شرکت طراحی سایت مجریان وب می باشد .
 18. شرکت طراحی سایت مجریان حتی کارکنان فروش خود را با تکنولوژی های وب آشنا می نماید و چه بسا طراحان خوبی از میان آنها تربیت نماید .
  1. یکی از موارد مهم شرکت طراحی سایت مجریان وب در قسمت فروش و ارتباط بامشتری استفاده از کارکنانی است که آشنایی حداکثر را با طراحی سایت و اصول حاکم براینترنت داشته باشند.
 19. شرکت طراحی سایت مجریان وب علاوه بر مشتریان داخلی نگاهی هم به بازار خارج از کشور داشته است .
  1. به علت استفاده صحیح از تکنولوژی ها و همچنین نوع ارتباط شرکت طراحی سایت مجریان وب با خارج از کشور ، شرکت طراحی سایت مجریان وب پروژه های متعددی رابرای خارج از کشور نیز انجام داده است و کماکان همکاری خود را نیز با این شرکتها ادامه میدهد .
 20. شرکت طراحی سایت مجریان وب با تجارت های مختلف آشناست و شما را در راستای ارتقاء فروش و ارائه محصولاتتان یاری می نماید.
  1. تنوع فعالیتهای هولدینگ مجریان باعث گردیده است که شرکت طراحی سایت مجریان وب با استفاده از تجربیات دیگر بخشهای هولدینگ با تجارتهای مختلف و بزرگان آنها آشنایی کاملی داشته ومشتریان خود را نیز در این راستا راهنمایی نماید .

و…

 

بله لیست بلند بالایی شد ولی چاره ای نیست ، بالاخره باید معیاری برای مشخص شدن یک شرکت طراحی سایت ایده آل برای شما وجود داشته باشد . ما برای اولین بار در کشور این مطلب را ارئه نمودیم و با شما عزیزان به طور شفاف ارتباط برقرار نمودیم به امید اینکه دیگران نیز در این زمینه و ارائه شفاف خدمات به مشتری حرکتهای شایانی نمایند .