چگونه بالاتر از رقبا در صفحه گوگل قرار بگیریم

موضوعات اصلی ذکر شده در این صفحه

در این مسیر تکنیک ها و روش های خیلی زیادی وجود دارد که با رعایت آنها می توانید به مرور زمان به صفحه اول گوگل نزدیک و نزدیک تر شوید و در برخی از موارد مشاهده شده که خیلی از افرادی که مدیریت یک وب سایت را بر عهده دارند به صورت ماهانه یا سالانه میلیون ها یا میلیاردها تومان هزینه می کنند تا به این مهم دست پیدا کنند.

روش های بالا آمدن در صفحه اول گوگل

اما روش هایی که در این قسمت به آن اشاره می کنیم به دو قسمت تقسیم می شود:

استفاده از خدمات گوگل ادوردز

برای این کار نیازی نیست که وقت زیادی را تلف کنید و با پرداخت پول به گوگل به راحتی می توانید راه چند ساله را یک شبه طی کنید که این روشی راحت و بدون دردسر برای اینکه بالاتر از رقبا در سرچ گوگل قرار بگیرید.

با خدمات گوگل ادوردز به راحتی بالاتر از رقبا در سرچ گوگل قرار بگیرید

به صورت ارگانیک بالاتر از رقبا در سرچ گوگل باشید

این مورد به زمان زیادی نیاز دارد که به صورت طبیعی سعی و تلاش می کنید از تکنیک هایی خاص استفاده کنید تا به مرور زمان به لینک اول گوگل برسید که یک روش دائمی اما زمان بر است و ارزشش را دارد که زمان بگذارید و از این روش پیش بروید.

مهمترین و بارزترین عوامل برای اینکه بالاتر از رقبا در سرچ گوگل قرار بگیرید

کیفیت و طول محتوایی که تولید می کنید

به طور حتم یکی از با ارزش ترین موارد نزد گوگل همین تولید محتوا است. چرا که با تولید محتواست که موتورهای جستجو می توانند سایت شما را از میان میلیاردها سایت شناسایی و به مخاطبین معرفی کنند و هر چه اطلاعات شما با ارزش تر، مفیدتر و منحصر به فردتر باشد و صد البته طولانی تر هم باشد به طبع بالاتر از رقبا قرار گرفتن در سرچ گوگل هم به واقعیت نزدیک تر خواهد بود.

به شما پیشنهاد میکنم این مطالب را نیز بخوانید:
منظور از تولید محتوا چیست و تاثیر تکنولوژی بر تولید محتوا

 تاثیر تولید محتوا در سئو سایت و اهمیت آن در برندینگ

افزایش سرعت سایت

اگر اجازه دهید این قسمت را یک مقدار رک تر صحبت کنیم. مشتری وقت و حوصله آن را ندارد که منتظر بماند که چه موقعی سایت شما بالا بیاید و بعد از خدمات سایت تان استفاده کند. پس سعی کنید با افزایش سرعت سایت تان هم کاربر را از خودتان راضی نگه دارید و هم گوگل. اگر گوگل راضی باشد مطمئنا باعث می شود که بازدید کننده بیشتری دریافت کنید.

استفاده از کلمات کلیدی مناسب در متن صفحات

یکی از دلیل های افزایش رتبه سایت در نتایج سرچ گوگل این است که از کلمات کلیدی در متن و محتوای تولید شده به خوبی استفاده کنید. این مورد باعث می شود تا رسیدن به صدر جستجوی گوگل و یا لینک اول گوگل سریع تر به واقعیت نزدیک شود.

ایجاد بک لینک های زیاد و با کیفیت

محبوبیت سایت شما با تعداد بک لینک هایی که دریافت می کنید مشخص می شود و به طبع هر چه تعداد این بک لینک ها بیشتر و با کیفیت تر باشد بالاتر از رقبا در سرچ گوگل قرار خواهید گرفت.

سایت تان را به صورت ریسپانسیو طراحی کنید

ریسپانسیو بودن یعنی سایت تان برای هر صفحه نمایشی به یک شکل نشان داده شود چرا که بیشتر جستجوی کاربران در گوشی تلفن همراه است و به طور حتم الان زمان آن است که وب سایت تان را برای هر دستگاه تلفن همراهی بهینه کنید.

کوچ کردن از http به https

زمانی که از http به https کوچ می کنید یعنی یکی دیگر از قوانین گوگل را به اجرا در آورده اید و مهر تأیید بر امن بودن سایت تان از نظر انتقال و رد و بدل کردن اطلاعات زده اید و شاید بزرگترین تفاوتی که می توان بین سایت هایی که از این پروتکل استفاده می کنند با دیگر سایت هایی که از آن استفاده نمی کنند این باشد که بعد از مدتی بالاتر از رقبا در سرچ گوگل قرار خواهد گرفت.

مقاله مرتبط : اهمیت قرار گرفتن لینک سایت در صفحه اول گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + شش =