اهدای نشان و مدال شایسته ملی به زلزله زدگان

موضوعات اصلی ذکر شده در این صفحه

در حاشیه برگزاری کنگره نشان ملی شایسته ملی در مرکز همایش های کتابخانه ملی ریاست جمهوری ، محمد رفیعی مدیرعامل گروه شرکت های مجریان ” نشان شایسته ملی ” خود را به مردم زلزله زده کرمانشاه اهدانمود.

در 2 آذر 96 در حضور مقامات لشگری و کشوری ، نمایندگان مجلس ، معاون وزارت صنعت معدن تجارت ، رئیس سازمان حمایت مصرف کننده و اتاق بازرگانی که به معرفی برترین و معتبرترین برندهای داخلی دولتی و خصوصی می پرداخت ، محمد رفیعی پس از کسب این نشان شایسته ملی آنرا به مردم کرمانشاه که در مشکلات بسیار زیادی هستند اهدا نمود.

با اعلام این خبر توسط مجری کنگره ، سالن کمی به تامل فرورفت و سپس کلیه میهمانان به تشویق این حرکت انسان دوستانه پرداختند.

مدیرروابط عمومی گروه شرکت های مجریان ، به خبرگزاری های مختلف درباره این حرکت افزود :
ما هم در جریان این اقدام نبودیم و در همین کنگره و هنگام دریافت نشان توسط مهندس رفیعی درجریان قرارگرفتیم و پس از صحبت با ایشان ، قرار شد در طی مراسم مخصوص در کنار رسانه های خبری و تصویری ، این نشان ملی شایسته طی مناقصه ای بصورت لایو به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش برسد و تمام عواید آن به مردم زلزله زدگان کرمانشاه تعلق گیرد که از طریق هلال احمر ارسال می شود .

وی افزود : زمان برگزاری این مناقصه خیرخواهانه را متعاقبا اعلام خواهد شد .

و در پایان پیش بینی مراسمی بزرگ و شایسته ای را نمود و از همه خیرین و ثروت مندان کشور خواست در این حرکت شماتیک انسان دوستانه شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =