طراحی سایت با اهداف ذهنی

موضوعات اصلی ذکر شده در این صفحه

 اهداف طراحی سایت چیست؟  طراحی وب سایتی که جذاب  به نظر می رسد ممکن است عالی باشد. یک وب سایت کسب و کار را برای اولین بار سی ثانیه در نظر بگیرید که شخص شخصی را ملاقات کند.این زمانی است که تصور اولیه شما شکل می گیرد. وب سایت شما ممکن است زمان کمتری داشته باشد، مگر آنکه به عنوان یک رابط، این عملکرد را با این عناصر ارتباط می دهد:

  • سهولت استفاده بسیار ساده است که توسط مکانیک منحرف نمی شود.
  • احساسات مثبت در مورد کسب و کار را از بازدید کننده ترسیم کنید.
  • ارائه یک ظاهر جذاب و حرفه ای
  • در نگاه اول یک قالب قابل توجهی ارائه می دهد؛
  • واضح است ، برچسب اطلاعات مهم.
  • اولین تاثیر مثبت در عملکردهای کسب و کار شما در متن و گرافیک را ایجاد کنید.

این عناصر طراحی استراتژیک شما را در شناسایی اهداف خود راهنمایی می کنند و از آنها به عنوان راهنمایی برای مشاهده اهداف کسب و کار استفاده می کنند که در طراحی وب سایت شما نقش دارند.

 

روش های طراحی سایت با اهداف ذهنی

  • اهداف مشتریان خود را تعریف کنید

طراحی سایت چیست ؟ و هدف از طراحی چیست ؟ شما باید اهداف مشتری را به روشنی تعریف کنید و دقیقا همان چیزی را که انتظار می رود برای رسیدن به طراحی یا طراحی مجدد وب سایت خود داشته باشید، درک کنید. فقط از مشتری بپرسید اهداف وب سایت شما چه اطلاعاتی را به شما میدهد؟ با این حال، مشتربان نتوانسته اند اهداف شرکت را به چالش بکشد. طراحان وب اغلب تلاش می کنند تا در تابعی بالاتر از هنر قرار بگیرند. شما می خواهید یک طرح بصری جذاب و متعادل داشته باشید اما طراحی وب هنر کاربردی است. کارکرد فروش محصولات، ارسال اطلاعات، دسترسی به خدمات، سرگرمی و … باید در طراحی سایت یا طراحی مجدد شما انجام شود. اهداف باید برای همه روشن باشد، مخصوصا هنگام طراحی مجدد.

 

  • مخاطب خود را بشناسید

وب سایت شما چگونه به نظر می رسد و عملکرد آن بستگی به چه کسی و چه هدف آن طراحی شده است؟ جمعیت شناسی حرفهای ، تکنولوژی ، جنسیت ، سن ، منافع مشترک و …. بر انتخاب زیبایی شناسی و قابلیت استفاده شما تاثیر می گذارد. یک وب سایت آموزشی پیش دبستانی برای پیش دبستانی ها بسیار متفاوت از یک انجمن پیرامون آن است. قابلیت استفاده از وب سایت های بازی با تکنولوژی معقول از یک سایت تجارت الکترونیک متفاوت خواهد بود. جزئیات دیگر مانند اندازه قلم و سبک، استفاده از گرافیک و حتی انتخاب رنگ بر مخاطبان تاثیر می گذارد. در مورد شناسایی مخاطبان خود با وجدان باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 11 =