صفحه اول گوگل

هدف از بهینه سازی سایت چیست

هدف از طراحی سایت چیست؟ سایتی که بازدید کننده نداشته باشد معنا و مفهومی ندارد، پس اولین هدف بعد از طراحی سایت افزایش بازدید کننده های سایت و همچنین دیده شدن از سمت مرورگر گول است. برای رسیدن به این هدف عوامل متعددی وجود دارد، از جمله بهینه سازی سایت یا سئو سایت. سئو سایت یکی از مهمترین کارهایی است که لازمه موفقیت هر نوع سایتی میباشد، اعم از سایت شرکتی، سایت فروشگاهی، سایت صنعتی و…

از این رو به هنگام طراحی سایت نیز باید به گونه ای برپایه ی سئو پیش رفت و یا به اصطلاح سئو بیس قالب وب سایت را طراحی کرد. اگر در زمینه طراحی سایت و سئو اطاعات و دانشی ندارید نگران نباشید، لازم است که کارهای تخصصی تر را به کاردانش بسپارید و شما از گرفتن نتیجه های مطلوب و موفقیت سایتتان لذت ببرید!!!!

هدف از بهینه سازی سایت چیست

آیا هدف نهایی شما از طراحی سایت فقط نشستن در صدر نتایج موتورهای جستجو است؟ آیا مخاطبینی از این درگاه به سایت شما وارد میشوند و یا در نهایت مشتری شما خواهند بود؟
هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است، ولی هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین واقعی سایت، که موجب افزایش میزان فروش یا بهینه سازی نرخ تبدیل می شود. اینجاست که نقش یک مشاور سئو نمایان میگردد و اهمیت مشاوره سئو حرفه ای چند برابر می گردد.

چرا سئو سایت اهمیت دارد

در حالت کلی سئو یکی از بهترین روش های برندینگ در حیطه های جغرافیایی بزرگتر است. بدون داشتن یک وبسایت و برنامه سئو مدون، نمی توان کسب مشتری از سایر شهرها، استان ها و کشورها را تصور کرد. اینترنت بدون حد و مرز است و فرصت های فوق العاده ای را برای رسیدن به اهداف بزرگ ایجاد می کند. با استفاده از سئو می توان مشتریان زیادی را برای خود دست و پا کرد که تعدادشان محدودیت خاصی ندارد.

بسیاری از رقبای شما نیز در اینترنت حضور فعال دارند. برای اینکه مطمئن شویم که کاربران به جای آنها از وب سایت ما بازدید کنند، باید از تکنیک های سئو بهره ببریم و آنها را در وبسایت خود پیاده سازی کنیم. مشتریان شما برای پیداکردن شرکت هایی که خدمات متناسب با نیاز آنها ارائه میدهند، نام آن سرویس را در موتورهای جستجو مانند گوگل جستجو می کنند. اگر محتوای وب سایت شما متناسب با نام آن سرویس سئو و بهینه نبوده و برعکس رقبایتان دارای چنین پتانسیل هایی باشند، مشتریان را در هر بار جستجو از دست خواهید داد. به صورت خلاصه اگر میخواهید در رقابت با رقبای خود قرا گرفته و شانس پیروزی داشته باشید می بایست از سئو در سایت خود استفاده کنید و به آن اهمیت زیادی دهید.

یکی از نقاط مثبت فروش از دید سئو اینست که قابل مقیاس و اندازه گیریست. ابزارهای زیادی در اینترنت وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید به ارزیابی کارایی سئو بپردازید که یکی از آنها مقیاس بازگشت سرمایه است. سئو نه تنها قابل ارزیابیست بلکه میتوان با استفاده از آن به افزایش میزان بازگشت سرمایه پرداخت. وبسایت شما بدون سئو توسط افراد کمتری دیده خواهد شد و شانس تبدیل آنها به مشتری نیز کاهش خواهد یافت. در هنگام شروع سئو از ابزارهای آمارگیر استفاده کرده تا با جمع آوری داده ها به ارزیابی میزان موفقیت خود بپردازید.

خب!! تا اینجا باید به اهمیت سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل پی برده باشید. پس برای رسیدن به صفحه اول گوگل تمام اصول سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کرده و با رسیدن به رتبه بالای گوگل به نتایج مثبت و خوشآیندی برسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =