بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل با سئو و تبلیغات گوگل

مضوعات اصلی ذکر شده در این صفحه

این مقاله رو با یه جوک سئویی میخوام شروع کنم!!! ” اگر رازتو میخوئای از همه مخفی نگه داری بذارش صفحه دوم گوگل”.

شاید اولش مسخره بنظر بیاد ولی میشه گفت تمام سایت هایی که دارن طراحی و آنلاین میشن نمیتونن نتیجه ای از طراحی سایتشون بگیرن! مگر اینه بر پایه سئو بالا بیان و پر بشن… و همینطور تکنیک های سئو رو همیشه رعایت کنن و دست از تلاش برندارن …

درآمد داشتن یک سایت و درآمد نداشتنش فقط به یک چیز بستگی داره! اینکه صفحه اول گوگل هست یا نه! پس قطعا مهمترین هدف و تلاش هم باید بالا آوردن سایت به صفحه اول گوگل باشه.

صفحه اول گوگل

این کلمه یکی از مهمترین اهداف یک سایت برای موفقیتش هست. بله! ” صفحه اول گوگل “. سئو سایت یکی از راه ها و روش هاییه که با استفاده از اون میتونید به صفحه اول گوگل برسیم. سئو سایت میتونه طی سه ما ه تا  یک سال حدودا به شرط رعایت کردن تمامی نکاتش و تداوم در کارها برای سایت نتیجه بده و اون رو به صفحه اول گوگل برسونه.

شایدذ تا اینجای این مقاله فکر کنید که وای چقدر سخت.. من نمیتونم سایت رو به صفحه اول وگل بیارم… شاید هم الان از اینکه سایت طراحی کردین و هزینه کردین منصرف شدین!!! اما نه این برداشت درست نیس.

مجریان وب با همکاری با سایت های موفق و برند های بزرگ، تونسته چندین سایتا رو با همکاری تیم سئو و فنی که داره به صفحه اول گوگل برسونه … این تیم میتونه سایت شما رو بدون اینکه نیازی داشته باشید که وقتع بذارید برای سایتتون انجام بدن و شما فقط از ثبت سفارشات روزانه از سایتتون لذت بخورید و طی تمام ساعات شبانه روز فروش داشته باشید.

یه جک دیگه بگم! البته جک نیست شاید بیشتر یه جمله ترسناک باشه… من قاتل نیستنم ولی اگر کسی رو بکشم هم برای قایم کردن جسدش حتما اونو توی صفحه دوم گوگل قایم میکنم!!! قطعا کسی پیداش نمیکنه 🙂

بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل

شاید این رو بدونید که بالای 8-0 درصد کلیک ها و بازدید ها از سایت ها متعلق به لینک هاییه که توی صفحه اول گوگل بالا میان. البته راه های دیگه هم برای رسیدن به این رتبه وجود داره، مثل تبلیغات گوگل یا گوگل ادز!!

تبلیغات کلیکی گوگل یکی از راه هاییه که شما طی 15 دقیقه فقط با پرداخت تعرفه کلیک ها و تنظیم کلمات کلیدی مورد نظرتون به گوگل میتونید به صفحه اول گوگل برسین و برای یک مدت محدود آمار ورود کاربران به سایتتون رو بالا ببرید و فروش داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =