سئو سایت چیست ؟

امروزه تمام کسانی که سایتهایشان را مدیریت میکندد آگاهند که بیشترین ورودی کاربران هر وب سایت از طریق موتورهای جستجو و هدایت کردن کاربران به سمت سایت آنها میباشد . جستجوی محتوا اتفاقی است که تخصص موتورهای جستجواست و شما با برنامه ریزی صحیح و سرمایه گذاری دقیق میتوانید سایت خود را در نتایج این جستجوها و در صدر لیست مشاهده نمایید .

از همین روی رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو نقش زیادی در موفقیت کسب و کارتان در دنیای اینترنت و بهبود درامدتان از طریق سایت خواهد داشت . همچنین با توجه به تغییرات لحظه ای در روش های بهینه سازی و امتیاز این روش ها در رتبه بندی موتورهای جستجو، برای بهینه سازی موثر، استفاده از تیم فنی قوی و شرکت معتبری که تضمین کننده این توفیق شما باشد نیاز است .

وب سایت شما یک شعبه دیگر کسب و کار شما می شود

مزایای پکیج سئو چیست؟

در حال حاضر بیشترطراحان وب ادعا می کنند نسبت به سئو و بهینه سازی تبحری صدچندان دارند و با گذشت زمان نه تنها به نتیجه مثبت نمی رسند بلکه به علت گول زدن های موتورهای جستجو سایت عقب گرد می نماید یکی از مواردی که شما می‌توانید متوجه شوید که سئو سایت شما طبق اصول استاندارد انجام می‌شود زمان موردنیاز برای آن می‌باشد.

دقت کنید که هیچ گاه سئو یک سایت به صورت چند روزه انجام نمی‌شود با بازه‌های زمانی زیر ۳ ماه قطعاً از راه‌های میان‌بر غیراصولی اقدام به سئو سایت صورت می‌پذیرد که در نتیجه فقط برای مدت کوتاه در صفحه اول گوگل مهمان هستید.

راه حل دیگری که می تواند شما را مطمئن کند ، دریافت ضمانت اجرایی در انــجـام پروژه سئو است که کمتر پیمانکاری قبول میکند

در مجریان وب برای Seo سایت ۸۴ مورد فعالیت توسط یک تیم ۴ تا ۶ نفر صورت می گیرد و این پروسه زمان بر بوده و بین ۴ تا ۶ ماه طول می کشد تا شما را برای همیشه در صفحه اول گوگل ثابت کنیم.

یکی از اقدامات مجریان وب برای رسیدن به جایگاه صفحه اول گوگل  انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای کسب و کار شما است

در مجریان وب ضمانت اجرایی حس انجام کار ارائه میشود و تسویه مبـلغ قرارداد هنگام رویت در صفحه اول Google است.

برای مشاوره رایگان و اطلاع از جایگاه سایت خود ، با مشاوران ارشد مجریان وب در ارتباط باشید

خدمات سئو مجریان وب به کارفرما

شرکت طراحی سایت مجریان وب  بر اساس آخرین روش های بهینه سازی سایت و الگوریتم امتیاز دهی موتورهای جستجو، پس از بررسی لازم روی وب سایت شما، بهترین راهکار را برای بهینه سازی سایت شما و برای پیوستن سایت شما به صفحات اول موتورهای جستجوگر بزرگ مانند گوگل را ارائه مینماید .

مجریان وب بر اساس نوین ترین روش های بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از۴ الی۷ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهد داد.

اهمیت سئو ؟

امروزه با توجه به هزینه های بالای تبلیغات سنتی مانند کاتالوگ ، بیل بردها ، صدا سیما و غیره دیگر نمی توان آن بازخورد هزینه های اجرایی را درآورد و لذا کارفرمایان به دنیای آنلاین و دنیای وب روی آورده اند .
موتورهای جستجو مخصوصا گوگل یکی از بهترین راه های جذب مشتری و کاربر برای انواع مختلف کسب و کارها است چرا که روزانه می توان تعداد بسیار زیادی از افرادی که به دنبال زمینه فعالیت ما هستند را پیدا کرد و آنان را جذب نمود .

سئو سایت و یا همان بهینه سازی سایت می تواند وب سایت شما را در صفحه اول گوگل قرارداده و کاربرانی که به دنبال خدمات و یا محصولات شما هستند را به شما معرفی نماید