نشان عالی مدیر سال 1402 به دکتر محمد رفیعی

موضوعات اصلی ذکر شده در این صفحه

در هشتم آذر ماه 1402 هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال 1402 به همت وزارت صنعت معدن و تجارت در مرکز همایش های صداسیما برگزار شد.

علاوه بر حضور مقامات مجلس – دولت و قوه قضاییه ، از دانشگاهیان و مدیران صاحبان برند در حوزه اقتصاد که هر یک در بخشی از حوزه کاری برترین بودند از ساعت 8 صبح دورهم جمع شدند.

هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال

در این اجلاس دکتر محمد رفیعی مدیرعامل گروه شرکت های تبلیغاتی مجریان توانست در بخش شرکت های تبلیغاتی هشتمین نشان عالی مدیر سال را از آن خود کند و به عنوان مدیر سال 1402 در این بخش انتخاب شود.
وی تندیس خود را از دستان نماینده محترم مجلس شورای اسلامی دریافت نمود

سازمان های حامی :

این اجلاس وزارت محترم صنعت معدن تجارت – وزارت راه وشهرسازی – وزارت محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات – وزارت محترم نفت – سازمان تامین اجتماعی – اتاق بازرگانی و مرکز تجارت جهانی بودند.

در بین 500 نفر از مهمانان این اجلاس که همگی از برندهای معتبر داخلی بودند حدود 50 نفر از آنان در بخش های مختلف توانستند عنوان مدیر سال و نشان عالی مدیر سال را دریافت نمایند.

نشان عالی مدیر سال 1402

برخی از شرکت های مطرح مانند صنایع لبنیات پاک – تک ماکاران – گاج – ایمیدرو – کویر موتور – گروه شرکت های مجریان – بانک سامان – بانک مسکن – پتروشیمی های شازند – تبریز – اصفهان می توان نام برد.

این اجلاس هر سال به همت وزارت صنعت و مجری اجلاس شرکت عصر نوین با بررسی ها و ممیزی های مختلف برگزار می شود و به عنوان یه انتخاب مدیران سال می پردازند.

در ادامه دکتر رفیعی ضمن تشکر از هیات داوران و ممیزی های صورت گرفته افزود هر چقدر این سخت گیری ها بیشتر باشد شرکت های معتبرتری به مراحل نهایی راه پیدا میکنند و می توان ارش این نشان عالی را بیشتر و حتی بین المللی کرد.
همچنین وی در ادامه افزود : این هشتمین دوره متوالی است که بنده به نمایندگی از شرکت مجریان مفتخر به دریافت نشان عالی مدیر سال می گردم و امیدوارم این موفقیت ادامه دار باشد.

عنوان اجلاس :
هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال

تاریخ برگزاری : 8 آذر 1402

ساعت برگزاری : از 8 صبح الی 10 شب

محل برگزاری : مرکز همایش بین المللی صدا و سیما

دبیرخانه اجلاس : شرکت عصر نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *