لوگو طراحی سایت
Search
Close this search box.

تاثیرات فوق العاده تبلیغات تلگرامی در بازاریابی

مطالب مفید

موضوعات اصلی ذکر شده در این صفحه

بسیاری از برندها در حوزه تخصصی خود سعی می کنند با راه اندازی گروه های تلگرامی مخاطبین هدف را به گروه خود دعوت کنند و با یک استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی هدفمند آنها را به تعامل دو سویه با برند ترغیب نمایند. امروزه بسیاری از برندها با توجه به هزینه‌های پایین تبلیغات در تلگرام محصولات خودشان را بر روی تلگرام به فروش می‌رسانند و خدمات خود را به مخاطبین هدف معرفی می‌کنند. می‌توان گفت حتی افراد عادی هم با یک استراتژی بازاریابی تلگرامی هوشمندانه و تلفیق آن با بازاریابی محتوایی مانند یک رهبر قدرتمندصاحب یک فروشگاه آنلاین بدون صرف هیچ هزینه‌ای می‌شوند و می‌توانند به درآمد های میلیونی از طریق بازاریابی شبکه‌های اجتماعی بر بستر تلگرام دست یابند.
بازاریابی تلگرامی یکی از شیوه های محبوب و جدید بازاریابی شبکه های اجتماعی برای بسیاری از افراد، برندها و کسب و کارها می باشد که با استفاده از راه کارهای مقرون به صرفه می توانند به اهداف خود در بازاریابی تلگرامی مانند افزایش فالوور، افزایش فرصت های بالقوه فروش و شناسایی برند خود به مخاطبان تلگرام دست یابند. تبلیغات تلگرامی می توانند جزو بهترین و تاثیرگذارترین روش های بازاریابی دیجیتال باشد. در ادامه این مقاله با این روش بیشتر آشنا میشویم.

 

چرا تبلیغات تلگرامی موثر هستند

امروزه با توجه به دیجیتالی شدن تمام کارها و گرایش بیشتر افراد به سمت موبایل ها و استفاده روزمره از شبکه های اجتماعی , این شبکه ها می توانند بستری مناسب برای تبلیغات و معرفی کسب و کارها به مخاطبان باشند. از جمله شبکه های اجتماعی پر مخاطب و پر استفاده توسط مردم تلگرام است , با توجه به شکست فیلترینگ تلگرام و روی آوردن بیشتر مردم به این شبکه اجتماعی باز هم یک رسانه محبوب و پر استفاده در میان مردم است . این موضوع کاملا مشخص است که تبلیغات در کانال های تلگرامی می تواند تاثیرات بیشتری نسبت به چاپ تبلیغات در مجلات و روزنامه ها و دیگر تبلیغات سنتی و چاپی داشته باشد , این امر به این دلیل است که همه مردم در طول روز به طرز عجیب و زیادی در شبکه های اجتماعی انلاین و فعال هستند.

 

تبلیغات تلگرامی چگونه صورت می گیرد

شاید برایتان سوال شود که تبلیغات کسب و کار شما در چه بخشی از تلگرام به مردم نمایش داده می شود. پاسخ به این سوال ساده است , تلگرام به این جهت رسانه است که داراری کانال های خبری , آموزشی , هنری , علمی , ورزشی , فرهنگی , سیاسی و…. است . درست مثل سایت های پر بازدید و داراری رتبه های بالا .  اکثر این کانال های تلگرامی پر مخاطب هستند و یا حتی یکی از رسانه های شبکه های تلویزیون و یا سایت ها و خبرگذاری های مهم و پرمخاطب هستند , از همین جهت تبلیغات در این بستر می تواند به مراتب تاثیرگذار تر و پر بازده تر از سایر روش های تبلیغاتی دیجیتالی باشد.
ابتدا باید برای کسب و کار مورد نظر خود یک کانال تلگرامی با برند و لوگی خود ایجاد کنید و محتوای آن را با سایت خود بروزرسانی کرده و محصولات خود را در کانال قرار دهید . اینجاست که شما به تبلیغات تلگرامی و بازاریابی شبکه های اجتماعی نیاز دارید به جهت افزایش فروش و معرفی محصولات خود به مخاطبان و همچنین افزایش مخاطبان دنبال کننده کانال تان نیاز دارید. در همین راستا تیم نخصصی مجریان وب با توجه به اینکه با تمامی کانال های پر مخاطب خبری , خبرگذاری , ورزشی , انواع کانال های مختص بانوان , پزشکی , هنری , سیاسی , ورزشی و… همکاری و ارتباط دارد می تواند برند شما را در یک چشم بر هم زدن در سرتاسر کانال های تلگرامی منتشر و در زمان کم هزاران مخاطب را به سوی کانال شما سرازیر و شما را به میلیون ها نفر معرفی کند و شما را به برندینگ نزدیک کند.

 

مطلب پیشنهادی: طراحی سایت اختصاصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *