لوگو طراحی سایت
Search
Close this search box.

مدیران شایسته ملی 1403 انتخاب شدند

مطالب مفید

موضوعات اصلی ذکر شده در این صفحه

به گزارش خبرگزاری نسیم : در تاریخ 29 اردیبهشت 1403 در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما به همت مجمع مدیران ایران ششمین اجلاس سراسری مدیر شایسته ملی ایران برگزار شد و با حضور نمایندگان مجلس ، نمایندگان دولت و آیت اله پناهیان ، نمایندگانی از دانشگاه دولتی با حضور 300 نفر از مهمانان بصورت رسمی برگزار شد.

همایش مدیر شایسته ملی

در 40 بخش تخصصی از تلاش های 40 مدیران این بخش تقدیر و تشکر گردید و به عنوان مدیران شایسته ملی از آنان یاد گردید.

در این ارتباط دکتر محمد رفیعی مدیرعامل محترم هلدینگ مجریان ( مدیر عامل مجریان وب ) در بخش شرکت های طراحی سایت و ارزش افزوده وب به عنوان منتخب برگزیده شد.

این اجلاس به همت سازمان متخصصین و مدیران ایران ، مرکز پژوهشی حقوق مصرف کنندگان ، وزارت صنعت معدن تجارت برای ششمین سال متوالی برگزار شد.

از نکات حائز اهمیت این اجلاس می توان به برگزاری پنل تخصصی بررسی های مشکلات مدیران در حضور متخصصین اشاره کرد.

در پایان مراسم با حضور مقامات از تلاش های مدیران شایسته ملی ایران در بخش های مختلف تقدیر به عمل آمد.

دکتر محمد رفیعی

محمد رفیعی مدیر شایسته ملی شرکت طراحی سایت پس از دریافت نشان مدیرسال و لوح تقدیر از تمام جامعه مشتریان و همکاران خود در طول 23 سال تشکر کرد و ادامه داد این دومین تندیس در سال 1403 می باشد که موفق به دریافت آن شدیم و توانسته ایم با قدرت و فاصله 49 تندیس بین المللی و داخلی دریافت نماییم که نشان از زیرساخت های استاندارد و کمی بالاتر دارد.
ما در هلدینگ مجریان توانستیم به عنوان یک شرکت طراح سایت علاوه بر ارائه خدمات ممتاز به مشتریانمان ، در بخش صادرات علم و گرافیک هم پیشتاز باشیم و این راه ادامه دارد و امیدوارم در پایان سال 1403 بتوانیم رشد 45 % پیش بینی شده خود را محیا نماییم.

دکتر محمد رفیعی مشاور تبلیغات و مدرس رسمی دوره های توسعه کسب و کار و مدیرعامل گروه شرکت های مجریان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *