با بهترین روش های تبلیغات تلگرامی آشنا شوید !

موضوعات اصلی ذکر شده در این صفحه

بهترین تبلیغات تلگرامی کدام روش‌ها هستند؟ مزایای تبلیغات تلگرامی چیست؟ تبلیغات در تلگرام چقدر هزینه دارد؟ بازدهی تبلیغات تلگرامی نسبت به دیگر ابزارها چگونه است؟ تبلیغات در تلگرام یکی از مهم‌ترین کاربردهای این شبکه است که با توجه به تعداد بالای مخاطبان آن، بازدهی مناسبی دارد. در این مطلب از مجریان وب قصد بررسی تبلیغات در این شبکه اجتماعی، روش‌های مختلف آن و بازدهی هر کدام از این روش‌ها را داریم. با ما همراه باشید تا ضمن پاسخ به این سوال که بهترین تبلیغات تلگرامی چه تبلیغاتی هستند، سایر موارد گفته شده را نیز بررسی کنیم.

 

بهترین تبلیغات تلگرامی کدامند؟

تلگرام یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که روز به روز به تعداد اعضای آن افزوده می‌شود. بیشتر ما تجربه کار با این نرم‌افزار را داریم و از امکانات و ویژگی‌های مختلف آن استفاده کرده‌ایم. یکی از چیزهایی که همه ما در تلگرام تجربه‌ کرده‌ایم، تبلیغات هستند. تبلیغات در تلگرام به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود. گاهی‌اوقات بنر تبلیغات حین مشاهده پست‌های یک کانال وجود دارد و گاهی‌اوقات تبلیغ حین کار با نرم‌افزار روی صفحه ظاهر می‌شود.

اگر صاحب کسب و کاری اینترنتی باشید احتمالا شما هم برای استفاده از تبلیغات در این شبکه وسوسه شده‌اید. تبلیغات در تلگرام روشی کارآمد برای معرفی کسب و کارهای اینترنتی است اما پیش از آن باید بدانید که بهترین تبلیغات تلگرامی کدامند؟ تبلیغات در تلگرام انواع مختلفی دارند که مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

 

بیشتر بخوانید: طراحی سایت اختصاصی

 

۱. تبلیغات بازدیدی

این نوع از تبلیغات تلگرامی، بهترین تبلیغات تلگرامی از نظر هزینه است و حتی با بودجه محدود هم قابل انجام است. در این شیوه تبلیغاتی مشتری هزینه‌ای پرداخت می‌کند تا تبلیغ او در تعداد مشخصی بازدید دریافت کند. برای استفاده از این روش باید بنری برای تبلیغات خود داشته باشید. این بنر می‌تواند شامل اینفوگرافیکی با معرفی مجموعه یا کسب و کار، عکس لوگوی مجموعه و توضیحی کوتاه یا صرفا توضیح متنی درباره کسب و کار به همراه آدرس کانال یا سایت مجموعه باشد.

 

۲. تبلیغات ساعتی

دیگر روش کاربردی برای تبلیغ در تلگرام، تبلیغات ساعتی است. این روش کم دردسر است و باز هم از نظر هزینه جزو روش‌های اقتصادی تبلیغات در تلگرام محسوب می‌شود. در این روش به ازای ساعاتی مشخص که معمولا 12 ساعت یا 24 ساعت در روز است، تبلیغ شما در کانال یا گروه مورد نظر قرار می‌گیرد و هزینه‌ای پرداخت می‌کنید. در صورتی که بهترین زمان را برای تبلیغ خود انتخاب کنید و کانال انتخابی، کاربران واقعی داشته باشد، به راحتی می‌توانید کسب و کار خود را به تعداد بالایی از مشتریان معرفی کنید.

 

۳. تبلیغات گسترده

تبلیغات گسترده را می‌توان به عنوان بهترین تبلیغات تلگرامی از نظر بازدهی و فرآیند انجام کار معرفی کرد. این روش با کمک تیم‌های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شود، بنابراین زحمت شما به عنوان مدیر کسب و کار، بسیار کم می‌شود. بیشتر شرکت‌های تبلیغاتی بعد از دریافت اطلاعات مورد نظر شما برای تبلیغ، این کار را در سطح انبوه، در کانال‌ها و گروه‌های مختلف و با روش‌های مختلف انجام می‌دهند. بسیاری از تیم‌ها حتی طراحی بنر مشتریان را نیز به عهده می‌گیرند تا همه چیز به ساده‌ترین شکل انجام شود.

 

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی

 

۴. طراحی و ساخت ربات

یکی دیگر از روش‌های تبلیغات در تلگرام، استفاده از ربات اختصاصی است. ربات‌ها کاربردهای مختلفی مانند عضوگیری، اطلاع رسانی به کاربران، ارسال کارت ویزیت و بسیاری موارد دیگر دارند و حتی این امکان وجود دارد که آن‌ها را براساس نیاز و فعالیت کسب و کار شخصی‌سازی کرد و تنها در بعضی موارد خاص مورد استفاده قرار داد.

 

۵. تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی در تلگرام، مشابه تبلیغات کلیکی در وب سایت‌ها است و برای هر تبلیغ به ازای تعداد کلیک انجام شده روی آن هزینه پرداخت می‌شود. این روش اقتصادی است اما انجام آن در تلگرام نیاز به سامانه و ابزارهای مخصوص دارد که این مسئله کمی هزینه نهایی استفاده از آن را بالا می‌برد.

 

تبليغ در كانال های تلگرامی

 

بیشتر بخوانید: طراحی سایت شرکتی

 

هزینه استفاده از تبلیغات تلگرامی

هزینه استفاده از تبلیغات تلگرامی بسته به فاکتورهای مختلف، متفاوت است. برای مثال روش انتخابی برای تبلیغ بیشترین تاثیر در هزینه‌ها را دارد. همان‌طور که گفته شد روش‌هایی مانند تبلیغات ساعتی یا تبلیغات به ازای بازدید، اقتصادی‌ترین و تبلیغات گسترده یا انبوه، کلیکی و ربات‌های تلگرامی هزینه بیشتری دارند. تعداد بنر، زمان مورد نظر برای تبلیغ، هزینه‌های دریافتی توسط مجموعه تبلیغاتی و بسیاری موارد دیگر هم در هزینه استفاده از تبلیغات تلگرامی موثر هستند.

 

روش‌های انتخاب بهترین کانال تلگرامی برای تبلیغ

همان‌طور که گفته شد تمام روش‌های تبلیغاتی در تلگرام از طریق کانال‌های پرمخاطب تلگرامی انجام می‌شوند اما این موضوع که انتخاب این کانال‌ها چه معیاری دارد، موضوعی بسیار مهم است که باید به آن توجه کرد. یکی از روش‌های انتخاب بهترین کانال تلگرامی برای تبلیغ، جستجو در مورد کانال‌های برتر در سایت‌های اینترنتی است. بررسی بازدهی تبلیغات انجام شده در کانال، صحبت با صاحبان کسب و کار و بررسی اعتبار کانال از طریق بررسی نتایج نظرسنجی از جمله روش‌های انتخاب بهترین کانال تلگرامی برای تبلیغ هستند.

 

بیشتر بخوانید: سئو و بهینه سازی سایت

 

نتیجه‌گیری

بهترین تبلیغات تلگرامی، تبلیغاتی با بازدهی بالا هستند که احتمال نتیجه‌گیری از آن‌ها بسیار زیاد است. این تبلیغات فرصت آشنایی تعداد زیادی از مخاطبان با کسب و کار را فراهم می‌کنند و اگر به درستی انتخاب و اجرا شوند، حتی جایگزین دیگر روش‌های تبلیغات نیز خواهند بود. در این مطلب از مجریان وب چند مورد از این روش‌ها را معرفی کردیم.

در صورتی که صاحب کسب و کاری هستید و به دنبال بهترین روش تبلیغاتی در تلگرام و استفاده از آن هستید، کارشناسان ما در مجریان وب آماده پاسخگویی به شما هستند. با تماس از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت می‌توانید، راهنمایی‌های لازم در زمینه اجرا و استفاده انواع تبلیغات تلگرامی هم چنین خدمات سئو و طراحی سایت را از کارشناسان مجریان وب دریافت کنید.

 

 

سوالات متداول

 

۱. بهترین تبلیغات تلگرامی کدام روش‌ها هستند؟

تبلیغات بازدیدی، تبلیغات ساعتی، تبلیغات کلیکی، طراحی و ساخت ربات تلگرامی و تبلیغات به صورت انبوه یا گسترده بهترین روش‌های تبلیغات در تلگرام هستند.

 

۲. کدام روش‌های تبلیغ در تلگرام هزینه پایین‌تری دارند؟

تبلیغات به ازای بازدید، تبلیغات ساعتی و تبلیغات کلیکی جزو کم هزینه‌ترین روش‌ها برای تبلیغات در تلگرام هستند.

 

۳. بازدهی کدام روش تبلیغاتی تلگرام بیشتر از دیگر روش‌ها است؟

تبلیغات انبوه یا گسترده که توسط تیم‌های تبلیغاتی یا شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شود، ساده‌ترین و پر بازده‌ترین روش تبلیغات در تلگرام است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *